آبشار شکلات

یکی از بخش های پذیرایی جدید مجالس عروسی آبشار شکلات است. از این دستگاه با نام دستگاه شکلات آب کن، فواره شکلات و یا دستگاه ذوب شکلات نیز نام برده می شود.

این دستگاه در واقع نوعی دستگاه ذوب شکلات است و یکی از تجهیزاتی است که در بسیاری از عروسی ها، نامزدی ها و حتی برخی کافی شاپ ها نیز استفاده می شود. دستگاه آبشار شکلات، چند طبقه دارد که هر طبقه از دستگاه دارای قطر کمتری نسبت به طبقه پایینی است و هنگامی که شکلات مایع از بالاترین طبقه سرازیر می شود، بصورت پله پله به بخش های پایین جاری می شود. شکلات خوشمزه آب شده که سرازیر می شود دل هر بیینده ای را به لرزه درآورده و مهمانان را مجذوب خود می کند. تشریفات و خدمات مجالس الف با در نظر گرفتن بهترین نوع دستگاه آبشار شکلات  پذیرایی از مهمان های مراسم شما را تا حد قابل توجهی بدون نقص کرده و شبی خاطره انگیز را برای شما به ارمغان می آورد

طرز کار آبشار شکلات:

این دستگاه دارای ظرفی از جنس استیل ضد زنگ است که شکلات جامد را داخل آن می گذارند تا ذوب شود. هنگامی که شکلات جامد به خوبی ذوب شد، به صورت آبشاری زیبا از درون خروجی بالای دستگاه به سمت لایه های پایین فرستاده می شود و منظره زیبایی را پدید می آورد. در این هنگام می توان بیسکویت و یا خوراکی های دیگر را به شکلات فواره ای زد تا لایه ای از شکلات مایع به آن چسبیده و سپس توسط مهمانان میل شود که معمولا بسیار خوشمزه و لذیذ خواهد بود. آبشار شکلات دارای تنوع مدل های زیادی است و معمولا در جشن های عروسی، نامزدی و مهمانی ها طرفداران بسیاری دارد.