لیست خرید عروس و داماد

یکی از بخش های دوست داشتنی تشریفات عروسی ، روزی است که به اتفاق همسر آینده برای خرید یک سری از لوازم که به نام لیست خرید عروسی شناخته می شود ، به بازار می روید. برای شما یک لیست کامل تهیه کرده ایم که چیزی از قلم نیندازید.

تشریفات عروسی

یک خرید عاشقانه

تا به امروز با زوج های جوان زیادی روبرو شده اید که دست در دست هم برای شروع زندگی ای جدید و نو گذاشته و با جان و دل برای خرید عروسی مجتمع های خرید را زیر و رو می کنند ، تا تمام آنچه را که باید بدون هیچ کم و کسری تهیه کنند ، اما در انتهای خرید همیشه یکی دو قلم جنس کم آورده و دلگیر از حواس پرتی خود کامشان تلخ می شود. امروز ما لیستی بلند بالا و کامل برای شما تهیه کرده ایم تا کار شما را راحت ، خیالتان را آسوده و کامتان را شیرین کنیم. پس عروس و داماد های عزیز امروز در ماجرای خریدتان همراهی ما را هم پذیرا باشید تا با هم سری به مراکز خرید زده و تمام آنچه که باید را با هم تهیه کنیم.

اولین مقصد ما فروشگاه آینه شمعدان فروشی است ، این رسم تاریخی کشور برای روشن ماندن سو سوی زندگی با شمع و روشنی جلای آیینه ، آمیخته است. بد نیست از همان حوالی سری به بازار زرگرها زده و با همراهی و نظرات هم حلقه های یک عمر پیوند زناشویی را تهیه کنیم. این روز ها بیشتر حلقه های ست روی بورس هستند و رنگ طلای سفید ، اما باز هم همه چیز به شما ، سلیقه شما و مهم تر از همه به بودجه ی شما بستگی دارد. بد نیست تا در بازار زرگرها هستیم به سراغ سرویس طلای عروس خانم هم رفته و کار خرید سرویس را هم انجام داده و خیالمان را تخت کنیم. نوبتی هم باشه ، نوبت خرید ساعت برای عروس و داماد است ، این روزها ساعت های ست زیادی در رنگ های نقره ای و طلایی روانه بازار شده اند که می تواند جزو اولویت خریدتان باشد. اگر نه که می توانید هر کدام از زوجین به سلیقه ی شخصی خود ساعتی انتخاب کرده و تهیه کنید. مقصد بعدی ما ، فروشگاه های فروش پوشاک است ، در این مراکز سرمان حسابی شلوغ است و باید لیست بلند بالایی تهیه کنیم ، دو دست لباس مجلسی برای عروس جزو اولویت هستند ، کفش مجلسی و اسپرت ، مانتو ، روسری ، کیف ، لباس راحتی ، لباس خواب همه و همه را در این مراکز می توان یافت و خریداری کرد. لیست خرید آقا دامادها هم به جز لباس دامادی ، پیراهن ، کفش ، ست کیف و کمربند ، کراوات ، پاپیون ، لباس راحتی ، لباس زیر ، لباس خواب ، لباس اسپرت از شلوار و پیراهن گرفته تا شلوار جین و پارچه ای است. بد نیست در همان حوالی سری به مغازه ی پارچه فروشی زده و قواره چادری سفید برای عقد عروس خانم تهیه کنیم که با سر کردنش سفید بختی و خوشبختی برای عروس به ارمغان بیاورد. نوبت به خرید قسمت جذاب ماجرا یعنی خرید لوازم آرایشی و بهداشتی می رسد ، هر زن و مردی بلا استثنا عاشق خرید این محصولات هستند ، اول از خریدهای عروس خانم شروع می کنیم ، خرید ست لوازم آرایشی شامل کرم پودر ، پنکیک ، سایه ، رژ گونه ، رژ لب ، شات رژ گونه ، خط چشم ، ریمل ، خط لب ، کرم مرطوب کننده ی شب و روز و تونر پاک کننده ی آرایش ، ژل شستشوی صورت و . . . می شود. عطر دلخواه و مام بنابه سلیقه عروس خانم. آقا دامادها نگران نباشید که یک لیست خرید بلند بالا هم برای شما ترتیب داده ایم ، خرید ست تمام و کمال ماشین ریش تراشی به همراه افتر شیو ، کف ریش و ست شیو ، عطر اسپری و مام به دلخواه ، کرم مرطوب کننده ، ژل شستشوی صورت مردانه و . . . همه و همه جزوی از این لیست بلند بالاست که همه را در یک فروشگاه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی می توان یافت. تقریباً تمام وسایل و احتیاجات عروس و داماد خریداری شده اند به جز ست حوله ، اکثر ست های حوله شامل حوله ی تن پوش ، حوله استخری ، حوله دست و صورت و دمپایی بعد حمام هستند ، که با خرید دو دست ست جنس عالی کارتان راحت شده و خریدتان تکمیل می شود. تمام این وسایل را خریدیم و نهایتاً با شاپینگ بگ می توانیم تا منزل انتقال داده و حمل کنیم. با خرید دو چمدان شیک ، در کنار رفع احتیاج چمدان برای مسافرت ، وسایل خود را می توانید در روی آن قرار داده و بصورت شیک تری تا منزل تازه عروس و داماد حمل کنیم.  

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین تشریفات عروسی در تهران و قیمت باغ عروسی مقالات تشریفا الف را مطالعه کنید.