قدم به قدم با تشریفات عروسی تا برگزاری بهترین جشن عروسی

مراسم عروسی برای هر کسی یکی از مهمترین و رویایی ترین شب ها است که شاید سال ها برای آن برنامه ریزی کرده باشند، زمالنی که شما اقدام به برگزاری جشن می کنید قطعت از عهده همه کارهای مراسم برنمی آیید به همین دلیل نیاز به یک همراه حرفه ای دارید، بهترین یار شما انتخاب یک تشریفات عروسی با سابقه است.

تشریفات و خدمات مجالس الف

در مورد نحوه انتخاب تشریفات عروسی قبلا به طور کامل توضیح داده ایم، در اینجا به خدماتی که تشریفات مجالس عروسی برای ارائه خدمات مجالس به عهده دارد می پردازیم.

پذیرایی از مهمانان

پذیرایی از مهمانان در خدمات مجالس یکی از مهمترین مسائلی است که موسسات تشریفات مجالس اهمیت خاصی برای آن قائل هستند. در کترینگ عروسی بیش از هر غذای دیگری، ابتدا غذاهای سنتی ایرانی و انواع غذاهای فرنگی، فینگر فودها، انواع نوشیدنی گرم کافی شاپ یا نوشیدنی های سرد، انواع شیرینی و دسر با توجه به منو و پکیج هایی که انتخاب می شوند در جشن ها ارائه می شود.

چیدمان و تزئینات

شمع آرایی، سفره عقد، معرفی گروه های موزیک، تهیه و طبخ غذاهای ایرانی و فرنگی شامل انواع خوراک ها و خورشت ها، انواع کباب ها، انواع نوشیدنی، انواع میان وعده ها، سرو و طبخ انواع فینگرفود ها ،سرو انواع سالاد و دسر، طراحی جایگاه عروس و داماد، محوطه سازی، تهیه ظروف و انواع صندلی ،تهیه انواع کیک و شیرینی، نورپردازی، سفره خانه سنتی ، میزآرایی ،آتش بازی وکافی شاپ و ...از مواردی است که تشریفات عروسی با توجه به سلیقه شما و میزان بودجه و هزینه ای که برای مراسم در نظر گرفته اید برای جشن شما آماده می کنند

فراموش نکنیم اینکه مراسم عروسی در باغ عروسی، تالار و در کل جایی که برگزار می شود دارای تزئینات متفاوتی خواهند بود.

مکان برگزاری مراسم عروسی

اینکه مراسم عروسی در کجا برگزار شود را باید با توجه به پیشنهاد تشریفات مجالس انجام شود یک تشریفات عروسی خوب بهترین و متنوع ترین ویلا، باغ عروسی، باغ مختلط، تالار، سالن عروسی و ... را با توجه به تعداد مهمان ها و بودجه ای که در نظر گرفته اید به شما پیشنهاد خواهد داد.
تشریفات الف با آگاهی از میزان بودجه اختصاص داده شده برای مراسم، بهترین و درعین حال مناسب ترین خدمات را به شما ارائه می دهد و شبی به یادماندنی را برای شما به یادگار خواهد گذاشت.